itretisektor | TS: Jana Kirschner vystúpi na Voices Live 33
 • Registrácia do Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2017

  Posledný deň uplynie 15.12.2016. Nepremeškajte šancu stať sa prijímateľom podielu zaplatenej dane. Viac info v políčku 2% z dane.
 • Ochrana osobných údajov

  O nevyhnutných opatreniach v rámci organizovania konferencie sa dočítate v prípadovej štúdii.
 • Povinnosť zriadeného prístupu riaditeľa do elektronickej schránky

  Viac v spracovanej prípadovej štúdii.
 • Zmeny v školskej legislatíve - schválené NRSR v prvom čítaní

  Stredné odborné školy pozor. V rámci prvého čítania bola schválená novela zákona o pedagogických zamestnancov a školského zákona. Zmeny sa týkajú SOŠ. Viac v spracovanej legislatívnej správe.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

 •  
  01.09. - 15.12.2016
  Registrácia do Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2017
 • Po tomto termíne sa už dodatočne nedá zaregistrovať! 
  15.12. - 15.12.2016
  Posledný deň na registráciu do Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2017
 •  
  31.12. - 31.12.2016
  Posledný deň na použitie financií z 2%, získaných na účet v roku 2015 (za rok 2014)
 • Notárskou komorou SR. 
  15.01. - 15.01.2017
  Zverejnenie Zoznamu prijímateľov 2% pre rok 2017
 • Finančným riaditeľstvom SR 
  31.01. - 31.01.2017
  Zverejnenie ročného prehľadu prijímateľov 2% za rok 2016
 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali na účet z 2% viac ako 3320 €
 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% a auditu organizácie v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali z 2% viac ako 33000 €

TS: Jana Kirschner vystúpi na Voices Live 33

Jana Kirschner vydala vlani jeden z najlepšie hodnotených albumov roku 2013 Moruša: biela, z ktorého pre návštevníkov speváčka odohrá 4-5 skladieb. Zároveň na pódiu prezradí viac o procese tvorby, nahrávaní, koncertovaní a chystanom pokračovaní albumu s názvom Moruša: čierna, ktoré je naplánované na jeseň 2014 na značke Slnko Records. V tom istom vydavateľstve vydala koncom roka 2013 košická skupina Kolowrat svoj tretí album Pobiť sa / utiecť. Skupina charakteristická naliehavým prejavom a špecifickou lyrikou svojich textov sa predstaví v netradičnej akustickej polohe a publiku ukáže svoje skladby v odhalenej autentickej podobe.

Na lyrické texty nadviaže čítačka najnovšej knihy spisovateľky a herečky Zuzany Cigánovej Špaky v tŕní. Autorka v nej parodizuje slávnu románovú ságu pomocou majstrovskej hry so slovom a s citom pre rytmus a detail. Tanečník a choreograf Lacko Cmorej je členom nadnárodného tanečno-umeleckého zoskupenia CreDance a tvorivo sa podieľa aj účinkuje v mnohých muzikáloch, tanečných, činoherných alebo pohybových divadelných predstaveniach, televíznych reláciách, či festivaloch. Na Voices Live vystúpi s hudobným doprovodom Martina Geišberga.    

Internetovú poradňu pre mladých - projekt IPčko.sk návštevníci najprv spoznajú prostredníctvom krátkeho filmu zo série Nápad sa ráta o denne poskytovanej pomoci mladým ľuďom v ťažkej situácii. Okrem toho príde na pódium aj Marek Madro, ktorý porozpráva o ďalších aktivitách projektu. Spoločnosť Websupport patrí už vyše 10 rokov medzi najúspešnejšie slovenské webhostingové firmy a prečo je to tak prezradí jej zakladateľ a riaditeľ Michal Truban.

Večerom budú sprevádzať Andrea Gajdošová a Ivan Ježík. Po programe bude možné zakúpiť si albumy a knihy od účinkujúcich a dobré veci z Kaviarne Zrnko.

Voices Live 33 sa koná vo štvrtok 20. februára 2014 o 19:00 hod. v Divadle Tower Stage (Tower 115) na Pribinovej 25 v Bratislave. Predpredaj vstupeniek v cene 5 € v sieti Ticketportal. Priamy prenos a záznam bude možné sledovať na www.metoo.sk/voicestv.

Hlavným partnerom podujatia je Nadácia Orange. Podujatie podporili partneri Nadácia VÚB, Divadlo Tower Stage a mediálni partneri Rádio_FM a MeToo.sk. Viac na www.voices.sk/voices_live_33.   

Ďalšie najbližšie akcie:

Seminár Teamwork Booster - Čo nerobiť, keď chcem, aby sme pracovali ako tím

19. február, 9:00 – 16:00, lektor - Juraj Surma

Dozviete sa, aké chyby v teamworku robil sám lektor, keď viedol vlastnú organizáciu a na negatívnom príklade uvidíte, čo nerobiť. Naučíte sa, ako to nerobiť. A samozrejme sa dozviete triky, ktoré môžu viesť k podpore tímu a jednotlivcov. Tešiť sa môžete na zážitky, postrehy a skúsenosti ostatných účastníkov i lektora.

Obsah školenia:

 • Čo je teamwork, osobné príklady a skúsenosti
 • Chyby v teamworku a ako sa ich vyvarovať
 • Rozbor konkrétnych situácii účastníkov
 • Bariéry tímovej spolupráce
 • Podstata spolupráce
 • Podpora tímu a jednotlivcov

Juraj Surma 7 rokov manažoval Letavy najväčší umelecký workshop na Slovensku s 27 ročnou tradíciou. 4 roky viedol Scénickú žatvu – celoštátnu prehliadku ochotníckych divadelných súborov. Dva roky viedol Štúdio zážitku a po prvý raz v ňom okúsil rozdiel medzi biznisom a tretím sektorom. Na VŠMU nechal vytlačiť divadelný plagát A2 pre premiéru predstavenia a osobne ho všade rozvešiaval po nociach ako čierny výlep. Teraz už siedmy rok pracuje s firmami na rozvoji ich ľudí. Tých 7 rokov by nemohol podstúpiť bez predchádzajúcich riadkov.

Sériu vzdelávacích aktivít Trampolina pripravuje Nezisková organizácia Voices. Partnerom jarnej série 2014 je Nadácia VÚB. Za pro bono lektorské služby pri realizácii tohto seminára ďakujeme spoločnosti Maxman Consultants.

Účastnícky poplatok je 25 EUR. Tréning sa koná v kreatívnom priestore The Spot, Nám. SNP 30 (3. poschodie) v Bratislave. Registrácia začína o 8:45 hod.

Registráciu a informácie o ďalších seminároch z jarnej série Trampolina nájdete na www.voices.sk/trampolina


www.voices.sk, 11.02.2014


< Späť