itretisektor | TS: V týchto dňoch sa v Bratislave otvára getADVANTAGE centrum – miesto, kde sa rodia výhody
 • Registrácia do Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2017

  Posledný deň uplynie 15.12.2016. Nepremeškajte šancu stať sa prijímateľom podielu zaplatenej dane. Viac info v políčku 2% z dane.
 • Ochrana osobných údajov

  O nevyhnutných opatreniach v rámci organizovania konferencie sa dočítate v prípadovej štúdii.
 • Povinnosť zriadeného prístupu riaditeľa do elektronickej schránky

  Viac v spracovanej prípadovej štúdii.
 • Zmeny v školskej legislatíve - schválené NRSR v prvom čítaní

  Stredné odborné školy pozor. V rámci prvého čítania bola schválená novela zákona o pedagogických zamestnancov a školského zákona. Zmeny sa týkajú SOŠ. Viac v spracovanej legislatívnej správe.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

 •  
  01.09. - 15.12.2016
  Registrácia do Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2017
 • Po tomto termíne sa už dodatočne nedá zaregistrovať! 
  15.12. - 15.12.2016
  Posledný deň na registráciu do Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2017
 •  
  31.12. - 31.12.2016
  Posledný deň na použitie financií z 2%, získaných na účet v roku 2015 (za rok 2014)
 • Notárskou komorou SR. 
  15.01. - 15.01.2017
  Zverejnenie Zoznamu prijímateľov 2% pre rok 2017
 • Finančným riaditeľstvom SR 
  31.01. - 31.01.2017
  Zverejnenie ročného prehľadu prijímateľov 2% za rok 2016
 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali na účet z 2% viac ako 3320 €
 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% a auditu organizácie v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali z 2% viac ako 33000 €

TS: V týchto dňoch sa v Bratislave otvára getADVANTAGE centrum – miesto, kde sa rodia výhody

Keď sa spoja nápady, potenciál a nadšenie, vznikajú unikátne projekty. Aj na Slovensku. V týchto dňoch sa v Bratislave otvára getADVANTAGE centrum – miesto, kde sa rodia výhody.

Otvorením getADVANTAGE centra vzniká pre pracovníkov mimovládnych neziskových organizácií priestor, kde si môžu celoročne dopĺňať vzdelanie či rozvíjať zručnosti z oblasti manažmentu, komunikácie a využívania moderných technológií.

„Už »kmeň« samotného názvu naznačuje, čo chce tento ambiciózny projekt ponúknuť – výhodu. Výhodu pre všetkých, ktorí chápu nevyhnutnosť pravidelného vzdelávania sa. Neziskového sektora sa to týka obzvlášť, čo si dovolím tvrdiť na základe dvanástich skutočne náročných rokov práce v jednej z najväčších MNO na Slovensku. Medzi nárokmi na zamestnanca »neziskovky« pred 10 – 12 rokmi a dnes je priepastný rozdiel. To je tiež dôvod, prečo má tento projekt obrovský potenciál,“ hodnotí Ing. Eva Kováčová, výkonná riaditeľka Ligy proti rakovine.

Mentori a tréneri getADVANTAGE centra sú odborníkmi vo svojich oblastiach, pričom tréningové programy využívajú aj spoluprácu s renomovanými vzdelávacími inštitúciami a ich najmodernejšími učebnými metódami. Centrum ponúka neziskovým organizáciám kontinuálne vzdelávanie, nie jednorazové tréningy. Cieľom je motivovať ich pracovníkov, aby na sebe pracovali počas celého roka. Tréningy sú pripravené tak, aby poskytli koncepčné vzdelávanie a priniesli merateľný efekt.

Za nápadom vytvoriť tréningové centrum stoja ľudia, ktorí viac ako desať rokov pracovali v neziskovom sektore a na Slovensko priniesli nové nástroje firemnej filantropie a individuálneho darcovstva. „Založením firmy sa naše aktivity v prospech neziskového sektora neskončili, práve naopak. Skúsenosti a kontakty, ktoré sme za tie roky získali, nám dávajú veľkú výhodu vidieť veci v inom svetle, využívať možnosti a kombinovať príležitosti. Vznikajú nové projekty, ktoré oslovujú aj také firmy, akou je Microsoft Slovensko, ktorá bude hostiť otvorenie getADVANTAGE centra,“ povedala Katarína Podracká z firmy getCLIENTS.

Vzdelávacie centrum vzniká z iniciatívy biznis sektora, kde hrá vzdelávanie pracovníkov kľúčovú úlohu. Firmy majú porozumenie pre rozvoj svojich zamestnancov, pre mnohé je to nástroj motivácie, konkurenčná výhoda či nástroj na zabezpečenie výkonnosti. Tieto výhody chce projekt posunúť aj neziskovým organizáciám, ktoré sa s centrom a jeho vzdelávacími modulmi budú môcť oboznámiť 25. marca 2014.

Firma getCLIENTS s. r. o. vznikla v roku 2010 a jej brand getADVANTAGE označuje produkty a konzultačné služby, ktoré poskytuje firmám v oblasti spoločensky zodpovedného podnikania. Partnerom otvorenia vzdelávacieho centra je spoločnosť Microsoft Slovensko. 


www.getclients.sk,  05.03.2014 


< Späť