itretisektor |
  • *** Posledný deň na podanie daňového priznania***

    Lehota na podanie daňového priznania
  • ***Charitatívna reklama***

    V prípadovej štúdii sa dozviete, akým spôsobom je možné preukázať použitie zaplatenej dane na účely charitatívnej reklamy.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

TS: Prieskum o stave firemnej filantropie

itretisektor >
Utorok, 30. 11. 2010

Takmer polovica firiem musela v dôsledku krízy zvažovať aj iné možnosti podpory verejnoprospešných projektov ako finančnú pomoc.


Čítajte viac...

TS: Holandská obchodná komora podporí projekt detí v tiesni

itretisektor >
Pondelok, 29. 11. 2010

Na tradičnej novembrovej výročnej charitatívnej večeri Holandskej obchodnej komory v Slovenskej republike podporila sumou 16 000 EUR Krízové centrum pre deti v tiesni Náruč zo Žiliny. Náruč už viac ako 10 rokov pomáha deťom v tiesni a od roku 2000 prešlo Náručou už viac ako 1000 detí.


Čítajte viac...

TS: Mikulášsky darček pre nevidiacich ľudí

itretisektor >
Pondelok, 29. 11. 2010

Nedávno si celý svet pripomenul Svetový deň nevidiacich, ktorý bol 13. novembra 2010. Pri tejto príležitosti organizuje Základná organizácia Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska v Púchove spolu s mestom Púchov benefičný koncert.


Čítajte viac...

TS: Cena za sociálnu integráciu

itretisektor >
Pondelok, 29. 11. 2010

O Cenu Nadácie ERSTE za sociálnu integráciu sa do 15. decembra 2010 môžu uchádzať organizácie mimovládneho sektora, občianske združenia, nadácie, náboženské komunity, verejný sektor i médiá. Podmienkou je, aby prihlásili už realizované alebo práve prebiehajúce projekty podporujúce sociálnu integráciu.


Čítajte viac...

Vnútorné pokyny pre organizačné jednotky občianskeho združenia

itretisektor >
Nedeľa, 28. 11. 2010
Zriaďovateľ organizačných jednotiek občianskeho združenia, ktoré majú vlastnú právnu subjektivitu, môže vnútorným predpisom spracovať jednotný metodický pokyn k nakladaniu s majetkom a metódam oceňovania a odpisovania majetku, ktorý bude uplatňovaný u všetkých zriadených organizačných jednotkách.

Čítajte viac...