itretisektor | TS: Tržnica na Trnavskom mýte sa od včera zmenila na Tržnicu Bojárt
 • Dotačné programy Ministerstva práce

  finančná pomoc pre PO aj FO na humanitárne účely, aktuálna informácia v servisných aktualitách
 • Prečítajte si viac k zmenám zákona o sociálnom poistení

  spracovali sme materiál k zmenám účinným od 6.4.2020, viac v legislatívnej správe.
 • Zriadenie Krízového štábu pre organizácie NO

  na pomoc tretiemu sektoru došlo k zriadeniu Koordinačného krízového štábu pre nezidkové organizácie, viac v mimoriadnej správe.
 • Vláda schválila 9.4. zmeny k sociálnym službám

  už pripravujeme materiál, ktorý čoskoro uverejníme
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

 • Žiadne udalosti.

TS: Tržnica na Trnavskom mýte sa od včera zmenila na Tržnicu Bojárt

Veľká spoločenská hra inšpirovaná televíznou súťažou Pevnosť Boyard odštartovala včera v Bratislave. Hru navrhla Kateřina Šedá, svetoznáma česká umelkyňa, ktorá podobné projekty už realizovala vo viacerých európskych metropolách. Miestom podujatia bude Tržnica na Trnavskom mýte a hra dostala názov „Tržnica Bojárt“. Postmoderná budova architekta Ivana Matušíka, v ktorej voľakedy pulzoval život, dostane šancu na chytenie druhého dychu. Súťaži sa dva dni – vo štvrtok a v piatok. V sobotu o deviatej vyhlásia finalistov a pred obedom víťazov. Traja víťazi získajú finančnú odmenu spolu vo výške 1300 eur.

Do hry sa včera zapojili desiatky súťažiacich. Súťaži sa teda darí naplniť cieľ - prilákať do Tržnice nových ľudí, dať im príležitosť zoznámiť sa s predajcami a narušiť zabehaný stereotyp tohto priestoru. Organizátorom projektu je tranzit.sk, viac informácií je dostupných na http://www.trznicabojart.org.


www.trznicabojart.org, 22.05.2015


< Späť