itretisektor | TS: BrandCamp - víkend odborných skúseností, dobitia energie a prebudenia vášne
  • Vážna novela zákona o neziskových organizáciách

    Osobná zodpovednosť členov správnej rady a riaditeľov n.o. - prelomenie zodpovednosti právnickej osoby prvýkrát v zákone o neziskových organizáciách - Centrálny portál pre neziskový sektor podáva podnet na RADU vlády pre MVO a Úrad splnomocnenca o okamžité riešenie tejto situácie
  • ***Úprava majetku neziskových organizácií***

    Dňa 15. 1. 2018 nadobudne účinnosť novela zákona č. 4/2018 ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 578/2004 Z. z., ktorou sa upraví nakladanie s majetkom neziskových organizácií. Viac v zverejnenej legislatívnej správe.
  • ***Newsletter č. 3***

    V stredu sme zaslali v poradí 3. Newsleter, v ktorom nájdete, mimo iné, aj manuál na prihlasovanie sa do elektronických schránok.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

TS: BrandCamp - víkend odborných skúseností, dobitia energie a prebudenia vášne

Pre pracovníkov, dobrovoľníkov a priateľov neziskových organizácií pracujúcich s mladými ľuďmi pripravila Voices novú vzdelávaciu aktivitu. Jesenná víkendová škola BrandCamp zameraná na budovanie značky organizácie je nielen výbornou networkingovou príležitosťou, ale dáva účastníkom možnosť naučiť sa byť viditeľnejšími a úspešnejšími pri nadväzovaní partnerstiev a realizácii svojich aktivít. Pestrý program workshopu s päticou profesionálnych lektorov sa uskutoční v trenčianskom Hoteli Ostrov od piatku 30. septembra do nedele 2. októbra 2011. Online registrácia prebieha na www.voices.sk/brandcamp2011. BrandCamp finančne podporila Nadácia Intenda.

Cieľom novej vzdelávacej aktivity BrandCamp 2011 – jesenná škola o značke je posilnenie profesionálnych kapacít organizácií pracujúcich s mladými ľuďmi prostredníctvom víkendového workshopu zameraného na budovanie značky organizácie. Program umožní účastníkom získať nové informácie, nadobudnúť skúsenosti a lepšie spoznať prepojenie medzi stratégiou organizácie, jej imidžom a spôsobmi komunikácie. BrandCampu sa zúčastnia dvadsiati vybraní zástupcovia rôznych menších a stredných neziskových organizácií a občianskych združení, ktorí úspešne splnia podmienky registrácie a načas uhradia účastnícky poplatok pokrývajúci ubytovanie, stravu aj vzdelávanie. Workshop sa uskutoční v Hoteli Ostrov v Trenčíne od piatku 30. septembra do nedele 2. októbra 2011. Vďaka tomu, že projekt podporila Nadácia Intenda, je výška poplatku len 30 EUR.

Témy jednotlivých častí programu vybrala Voices na základe priamych konkrétnych skúseností a komunikácie s mimovládnymi organizáciami. O budovaní dôvery v cieľovej skupine bude hovoriť Petra Jankovičová, Account Director v komunikačnej agentúre Best Communications. O procese vytvorenia a rozvíjania identity a systému komunikácie podporujúceho napĺňanie poslania zase Ivan Ježík, riaditeľ Voices. O nástrojoch na internete a ich využití pre komunikáciu projektov účastníkom porozpráva Pavol Magic, šéf komunikácie v internetovej reklamnej sieti Etarget. Proces budovania vizuálnej identity účastníkom priblíži Jakub Ptačin, ktorý sa viac ako šesť rokov venuje grafickému dizajnu. Oblasť strategického plánovania a princípy líderstva pokryje trénerka a konzultantka Zora Pauliniová.

,,Ľudia sa radi učia aj pracujú. V každodennom zhone však niekedy nestíhame vzájomné povzbudenia a dobitie energie. BrandCamp poskytne účastníkom popri relevantnom a užitočnom odbornom programe aj jedinečnú príležitosť na znovuobjavenie nadšenia,“ hovorí Ivan Ježík, riaditeľ Voices.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť na www.voices.sk/brandcamp2011   do 5. septembra 2011. Z nich organizátori vyberú 20 účastníkov. Zámerom Voices je pozvať aktívnych, motivovaných a otvorených ľudí, ktorým budú obsah a forma tohto vzdelávania čo najprospešnejšie v ich práci. BrandCamp finančne podporila Nadácia Intenda. Partnermi Voices pri realizácii sú Back Space a KC Aktivity.

Kontakt

Ivan Ježík

tel.: 0905 889 607, 02 5441 7940

e-mail: ivan.jezik@voices.sk< Späť