itretisektor | TS: Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé?
 • 31.05.2017 - Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali na účet z 2% viac ako 3320 €

  Prijímatelia 2% pozor. Žiadosť o zverejnenie špecifikácie do Obchodného vestníka musí byť podaná skôr ako je posledný deň na zverejnenie (najneskôr 5 pracovných dní pred koncom lehoty na zverejnenie špecifikácie). Nepremeškajte túto povinnosť, pokiaľ Vám vznikla. V opačnom prípade Vám hrozí sankcia v podobe nezaradenia do zoznamu prijímateľov na rok 2018.
 • ***K možnosti vyplácania cestovných náhradách pri pracovnej ceste viacerých zamestnancov***

  Viac k tejto problematike v spracovanej prípadovej štúdii.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali na účet z 2% viac ako 3320 €
 • Financie z daňových priznaní môžu chodiť na účty prijímateľom aj v iných dátumoch – v závislosti od toho, kedy má daňovník termín na podanie daňového priznania.  
  30.06. - 30.06.2017
  Termín na prijatie poukázaných financií na účty prijímateľov od tých, ktorí podali do 31.03.2017 daňové priznania
 •  
  31.07. - 31.07.2017
  Termín na prijatie poukázaných financií na účty prijímateľov od zamestnancov

TS: Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé?

Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé?

2. slovensko-česká konferencia o fundraisingu

V októbri tohto roku organizuje Slovenské centrum fundraisingu 2. slovensko-českú konferenciu o fundraisingu, ktorá nadväzuje na úspešný prvý ročník z roku 2010. Nad tohtoročnou konferenciou s názvom Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé? prebrala záštitu predsedníčka vlády SR pani Iveta Radičová.

2. slovensko-česká konferencia o fundraisingu predstavuje príležitosť na sieťovanie fundraiserov, donorov a ďalších záujemcov o tému získavania zdrojov, a sprostredkúva im možnosť odborného vzdelávania. Prináša inšpiratívne podnety pre získavanie zdrojov od skúsených expertov z domova i zo zahraničia, posilnenie profesionálneho fundraisingu a rozvoj profesie fundraisera u nás.

Tento rok sa o svoje skúsenosti podelia zahraniční experti ako napríklad Kay Sprinkel Grace z USA, ktorá prezradí, ako načúvať snom darcov a budovať a kultivovať vzťahy s nimi, či kto sú to veľkí darcovia a ako ich motivovať. Tony Myers z Kanady sa bude venovať témam ako prelomenie kruhu chudoby mimovládnej organizácie, sile slova áno a čo robiť v prípade, ak vás vytáča vaša správna rada. Bernhard Drumel z Rakúska poskytne recept na integráciu spoločenskej kampane a individuálnej podpory. Z domácich a českých expertov vystúpia napríklad Andrej Kiska z Dobrého anjela, Jana Kelecsényi zo Slovenského výboru pre UNICEF, Peter Medveď z Nadácie Ekopolis, Jan Kroupa z Českého centra fundraisingu, Ota Kubinec z Hnutí DUHA, Tomáš Vyhnálek z Člověka v tísni a mnohí ďalší.

2. slovensko-česká konferencia o fundraisingu sa uskutoční 13. a 14. októbra 2011 v priestoroch Slovenskej sporiteľne na Tomášikovej 48 v Bratislave. Generálnym partnerom konferencie je Slovenská sporiteľňa, ďalšími partnermi sú Veľvyslanectvo Spojených štátov amerických, Direct Marketing a Eurobooks. Mediálnymi partnermi podujatia sú mesačníky Eurobiznis a Firma/Siesta, vydavateľstvo Iura Edition a webstránky Euractiv.sk, Euractiv.cz, Changenet.sk a Econnect.cz.

Deň pred samotnou konferenciou (12. októbra 2011) sa uskutoční doplnkové podujatie – vzdelávací seminár Ako vytvoriť dynamický a úspešný fundraisingový program, ktorý budú viesť zahraniční fundraisingoví experti Tony Myers z Kanady a Kay Sprinkel Grace z USA:

http://fundraising.sk/2-sk-cz-konferencia/seminar

Bližšie informácie o programe, partneroch a hosťoch na konferencii, nájdete na tejto linke:

http://fundraising.sk/2-sk-cz-konferencia

Registrácia na konferenciu prebieha do 7. októbra 2011 (alebo do naplnenia kapacity), zaregistrovať sa môžete tu:

http://fundraising.sk/2-sk-cz-konferencia/registracia

Všetky ďalšie podrobnosti o konferencii, vzdelávacom seminári ako aj registrácii sú k dispozícii na www.fundraising.sk/konferencia

SCF_konferencia_SK


Súbory:

< Späť