itretisektor | TS: Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé?
  • ***2% z dane***

    Ak združenie ponúka daňovníkovi, ktorý mu poskytne 2% z dane, možnosť získať polovicu týchto poukázaných prostriedkov ako zľavu na kurzy poskytované združením, je takáto forma v súlade s princípom podpory neziskového sektora?
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

TS: Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé?

Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé?

2. slovensko-česká konferencia o fundraisingu

V októbri tohto roku organizuje Slovenské centrum fundraisingu 2. slovensko-českú konferenciu o fundraisingu, ktorá nadväzuje na úspešný prvý ročník z roku 2010. Nad tohtoročnou konferenciou s názvom Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé? prebrala záštitu predsedníčka vlády SR pani Iveta Radičová.

2. slovensko-česká konferencia o fundraisingu predstavuje príležitosť na sieťovanie fundraiserov, donorov a ďalších záujemcov o tému získavania zdrojov, a sprostredkúva im možnosť odborného vzdelávania. Prináša inšpiratívne podnety pre získavanie zdrojov od skúsených expertov z domova i zo zahraničia, posilnenie profesionálneho fundraisingu a rozvoj profesie fundraisera u nás.

Tento rok sa o svoje skúsenosti podelia zahraniční experti ako napríklad Kay Sprinkel Grace z USA, ktorá prezradí, ako načúvať snom darcov a budovať a kultivovať vzťahy s nimi, či kto sú to veľkí darcovia a ako ich motivovať. Tony Myers z Kanady sa bude venovať témam ako prelomenie kruhu chudoby mimovládnej organizácie, sile slova áno a čo robiť v prípade, ak vás vytáča vaša správna rada. Bernhard Drumel z Rakúska poskytne recept na integráciu spoločenskej kampane a individuálnej podpory. Z domácich a českých expertov vystúpia napríklad Andrej Kiska z Dobrého anjela, Jana Kelecsényi zo Slovenského výboru pre UNICEF, Peter Medveď z Nadácie Ekopolis, Jan Kroupa z Českého centra fundraisingu, Ota Kubinec z Hnutí DUHA, Tomáš Vyhnálek z Člověka v tísni a mnohí ďalší.

2. slovensko-česká konferencia o fundraisingu sa uskutoční 13. a 14. októbra 2011 v priestoroch Slovenskej sporiteľne na Tomášikovej 48 v Bratislave. Generálnym partnerom konferencie je Slovenská sporiteľňa, ďalšími partnermi sú Veľvyslanectvo Spojených štátov amerických, Direct Marketing a Eurobooks. Mediálnymi partnermi podujatia sú mesačníky Eurobiznis a Firma/Siesta, vydavateľstvo Iura Edition a webstránky Euractiv.sk, Euractiv.cz, Changenet.sk a Econnect.cz.

Deň pred samotnou konferenciou (12. októbra 2011) sa uskutoční doplnkové podujatie – vzdelávací seminár Ako vytvoriť dynamický a úspešný fundraisingový program, ktorý budú viesť zahraniční fundraisingoví experti Tony Myers z Kanady a Kay Sprinkel Grace z USA:

http://fundraising.sk/2-sk-cz-konferencia/seminar

Bližšie informácie o programe, partneroch a hosťoch na konferencii, nájdete na tejto linke:

http://fundraising.sk/2-sk-cz-konferencia

Registrácia na konferenciu prebieha do 7. októbra 2011 (alebo do naplnenia kapacity), zaregistrovať sa môžete tu:

http://fundraising.sk/2-sk-cz-konferencia/registracia

Všetky ďalšie podrobnosti o konferencii, vzdelávacom seminári ako aj registrácii sú k dispozícii na www.fundraising.sk/konferencia

SCF_konferencia_SK


Súbory:

< Späť