itretisektor | TS: Päť májových Trampolín, päť šancí niečo sa naučiť
 • Právne aspekty firemného dobrovoľníctva

  Viac k tejto téme v spracovanej prípadovej štúdii.
 • ***Legislatíva - možnosť verejnosti zapojiť sa do tvorby***

  Zapojte sa do tvorby návrhu novely zákona o financovaní základných škôl, stredných škôl a školských zariadení, či nového návrhu nariadenia o jednotných pravidlách riadenia rezortných športových stredísk. Viac v tlačových správách.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

 •  
  01.09. - 15.12.2016
  Registrácia do Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2017
 • Po tomto termíne sa už dodatočne nedá zaregistrovať! 
  15.12. - 15.12.2016
  Posledný deň na registráciu do Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2017
 •  
  31.12. - 31.12.2016
  Posledný deň na použitie financií z 2%, získaných na účet v roku 2015 (za rok 2014)
 • Notárskou komorou SR. 
  15.01. - 15.01.2017
  Zverejnenie Zoznamu prijímateľov 2% pre rok 2017
 • Finančným riaditeľstvom SR 
  31.01. - 31.01.2017
  Zverejnenie ročného prehľadu prijímateľov 2% za rok 2016
 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali na účet z 2% viac ako 3320 €
 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% a auditu organizácie v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali z 2% viac ako 33000 €

TS: Päť májových Trampolín, päť šancí niečo sa naučiť

Užitočné poznatky sa najlepšie získavajú tvorivým neformálnym vzdelávaním s odborníkmi, za ktorých hovoria úspešná prax a konkrétne výsledky. Na májové tréningy preto Voices k Ivanovi Ježíkovi prizvala Petru Jankovičovú z TRIAD Advertisingu, Olivera Jakubíka z Barocc Communication Group a Gabiku Belkovú. Kvalitné a cenovo prístupné semináre Voices sú pre každého, kto sa chce vzdelávať. Niektoré témy sú určené najmä pracovníkom a dobrovoľníkom neziskových organizácií a občianskych združení. Témami budú komunikácia s médiami, prezentačné a argumentačné zručnosti, vedenie tímu, sociálne médiá a brandraising neziskovej organizácie s firmami.

Cieľom Trampolíny je dať príležitosť ľuďom, ktorí majú záujem na sebe pracovať, aby sa niečo užitočné naučili. Semináre umožnia účastníkom získať aktuálne informácie, nadobudnúť skúsenosti a lepšie spoznať prepojenie medzi stratégiou organizácie, jej imidžom a spôsobmi komunikácie. „Vždy ma poteší, keď stretnem niekoho, kto má čo povedať a navyše rozpráva veľmi zaujímavo. Pri takých ľuďoch sa mi vždy vráti chuť učiť sa niečo nové. Vo Voices sme si povedali, že na máj zavoláme lektorky a lektorov, ktorí majú bohaté vlastné skúsenosti a osobitý lektorský štýl. Som rád, že Petra, Gabika aj Oliver naše pozvanie prijali,“ povedal Ivan Ježík, riaditeľ Voices, ktorý je zároveň aj lektorom týchto kurzov.

Medzi lektormi sa objavia aj Petra Jankovičová, Gabika Belková a Oliver Jakubík. Petra pracovala pre klientov ako Microsoft, Martinus, či AVG Technologies. Vo voľnom čase organizuje stretnutia komunity spojenej s internetom ako napríklad Barcamp Žilina. Tretí rok sa tiež venuje organizácii podujatia TEDx Bratislava. Žije v Prahe a stará sa o klientov Triad Advertising v Česku. Gabika študovala psychológiu a má bohaté praktické skúsenosti. Vyše šesť rokov sa aktívne venuje lektorovaniu od identifikácie vzdelávacích potrieb, prípravy projektov, tvorby školiacich materiálov až po realizáciu tréningov. Oliver vyštudoval mix humanitných predmetov (pedagogika, psychológia, teológia a etika) a má reálnu manažérsku a obchodnú prax. Zastával vrcholové manažérske pozície v dvoch medzinárodných spoločnostiach. Má rád okrem iných vecí práve nové trendy v oblasti manažérskeho a osobnostného rozvoja. Vedie Barocc Communication Group, ktorá podporuje viaceré neziskové projekty.

Voices sa od roku 2008 venuje podpore tvorivosti a otvorenosti na Slovensku. Doteraz vyškolila zástupcov z viac ako 150 neziskových organizácií. Záujemcovia o májové tréningy sa môžu prihlásiť na http://www.voices.sk/trampolina_maj  , kde nájdu termíny aj program jednotlivých kurzov.

Kontakt

Ivan Ježík

tel.: 0905 889 607, 02 5441 7940

e-mail: ivan.jezik@voices.sk


< Späť