itretisektor | TS: Seminár GreenSpots – Zeleň v meste v jedinom eko hoteli na Slovensku
  • ***Pojednávanie v izbe klienta***

    Môže zariadenie sociálnych služieb umožniť súdu, aby sa hlavné pojednávanie konalo v izbe pacienta, ktorý kvôli svojmu zdravotnému stavu nie je schopný dostaviť sa na súd napriek tomu, že on s takýmto postupom nesúhlasí?
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Od 25. 5. 2018 začne platiť nová právna úprava týkajúca sa ochrany osobných údajov fyzických osôb. 
    09.05. - 25.05.2018
    *** GDPR ***

TS: Seminár GreenSpots – Zeleň v meste v jedinom eko hoteli na Slovensku

Môže byť z Košíc zelené mesto a zo Slovenska zelená krajina? Seminár GreenSpots 21.6.2012 v Eco friendly Hoteli Dália v Košiciach predstaví možnosti rozvoja miest enviromentálne udržateľným spôsobom, vízie rozvoja mestských parkov a inšpiratívne urbanistické návrhy zo Slovenska i zahraničia. Pre účastníkov je pripravená aj predvádzacia jazda na elektromobile a obhliadková exkurzia mestkého parku ekologickým Trixi mobilom. Súčasťou programu bude aj projekcia filmu ´Zmeňte mesto´. Seminár je súčasťou projektu Košice Európske hlavné mesto kultúry 2013.

Rastislav Amrich, konateľ Eco friendly Hotela Dália: ´Ako ´zelený´ hotel sme sa rozhodli aktívne organizovať podujatia, ktoré napomáhajú otvorenej komunikácii na témy životného prostredia. Cieľom seminára GreenSpots (21.6.2012) je predstaviť vízie ďalšieho rozvoja zelených miest a poskytnúť príklady, inšpirácie a reálne skúsenosti z miest na Slovensku i v zahraničí.

Seminár GreenOffice, ktorý sa uskutoční v októbri, prinesie pozitívne príklady zodpovedných spoločností, ktoré v rámci svojej prevádzky eliminujú nepriaznivé dopady na životné prostredie a aktívne sa zapájajú do ochrany prírody. V priebehu oboch seminárov získajú priestor na prezentáciu aj firmy, ktoré realizujú eviromentálne programy a vyrábajú ekologicky šetrné produkty. Verejnosť sa seminárov môže zúčastniť bezplatne.´

Semináre budú realizované formou tzv. Green Meetings (zelených konferencií), programu ktorý Eco friendly Hotel Dalia, ako jediný hotel certifikovaný eko značkou EÚ, zaviedol pre elimináciu negatívnych dopadov na životné prostredie pri organizovaní podujatí. Green Meetings ponúkajú ekologicky šetrné konferenčné vybavenie a technické pomôcky, kladú dôraz na elimináciu a separáciu odpadu a ponúkajú zdravé občerstvenie z lokálnych & sezónnych surovín.

Bližšie informácie o programe seminára: www.hoteldalia.sk/greenspots

O Eco friendly Hoteli Dália****

Eco friendly Hotel Dália je situovaný v tichej uličke v centre mesta Košice, len 5 minút pešo od Hlavnej ulice. Ponúka komfortné ubytovanie z 37 izbách 3* a 4* kategórie, 4 konferenčné miestnosti s kapacitou do 120 hostí, gurmánsku reštauráciu pre 60 hostí, štýlovú kaviareň SAVOY café, wellness centrum a pohodlné parkovanie. Hotel realizuje plán ekologických aktivít, v rámci ktorého motivuje svojich zamestnancov i hostí, aby sa aktívne zapojili do ochrany životného prostredia. Eco friendly Hotel Dália je jediným hotelom certifikovaným Enviromentálnou značkou EU (Ecolabel) na Slovensku.

www.hoteldalia.sk   │ www.ekohotel.sk

Kontakt a bližšie informácie:

Ing. Rastislav Amrich, konateľ hotela            Jana Zamboriová, PR konzultantka

0903 650 707, amrich@hoteldalia.sk            0911 783 883, zamboriova@pro-hospitality.com

Logo a fotografie na stiahnutie: http://www.hoteldalia.sk/fotografie-na-stiahnutie


< Späť