itretisektor | Nové číslo SVĚTA NEZISKOVEK
  • Vážna novela zákona o neziskových organizáciách

    Osobná zodpovednosť členov správnej rady a riaditeľov n.o. - prelomenie zodpovednosti právnickej osoby prvýkrát v zákone o neziskových organizáciách - Centrálny portál pre neziskový sektor podáva podnet na RADU vlády pre MVO a Úrad splnomocnenca o okamžité riešenie tejto situácie
  • ***Úprava majetku neziskových organizácií***

    Dňa 15. 1. 2018 nadobudne účinnosť novela zákona č. 4/2018 ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 578/2004 Z. z., ktorou sa upraví nakladanie s majetkom neziskových organizácií. Viac v zverejnenej legislatívnej správe.
  • ***Newsletter č. 3***

    V stredu sme zaslali v poradí 3. Newsleter, v ktorom nájdete, mimo iné, aj manuál na prihlasovanie sa do elektronických schránok.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

Nové číslo SVĚTA NEZISKOVEK

Vážení čtenáři!

V příloze Vám zasíláme listopadové číslo SVĚTA NEZISKOVEK. Rozhovor nám tentokrát poskytla předsedkyně správní rady Nadace ERSTE paní Doraja Eberle, dále jsme se zaměřili například na kontroverzní téma přijímání darů od hazardních společností. V příloze AVPO ČR se Vám již tradičně představí dva členové Asociace, ale kromě toho se dozvíte i něco o hodnocení spolehlivosti neziskových organizací ve Španělsku.

Přejeme Vám příjemné čtení!

Za Neziskovky.cz

Mgr. Aleš Mrázek

Zástupce ředitele, informační specialista

Neziskovky.cz, o.p.s.

Malé nám. 12, 110 00 Praha 1

mobil: 739 655 241

tel.: 224 239 876

fax: 224 239 875

e-mail: mrazek@neziskovky.cz

www.neziskovky.cz

facebook.com/Neziskovky.cz 

Súbory:

< Späť