itretisektor | TS: Od nápadu k biznisu za 60 dní. Na prihlásenie do Impact Academy ostávajú už len dva dni
 • ***Zápis do registra právnických osôb v športe ***

  V prípadovej štúdii sme pripravili návod na zápis právnickej osoby do registra právnických osôb v športe.
 • ***Zdravotný preukaz pre opatrovateľky***

  Je opatrovateľka v zariadení sociálnych služieb, ktorá manipuluje s potravinami, povinná mať zdravotný preukaz?
 • ***Výpočet dovolenky zamestnanca***

  Akým spôsobom sa vypočíta dovolenka zamestnancovi s nerovnomerne rozvrhnutým pracovným časom?
 • ***Uznanie osvedčenia učiteľa***

  V prípadovej štúdii sa dozviete, či je možné uznať osvedčenie nadobudnuté prostredníctvom overenia profesijných kompetencií.
 • ***Záchranná činnosť na lyžiarskej trati***

  Môže dobrovoľník vykonávať záchrannú činnosť na lyžiarskej trati?
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

 •  
  01.09. - 15.12.2017
  Registrácia prijímateľov 2% u notára.

TS: Od nápadu k biznisu za 60 dní. Na prihlásenie do Impact Academy ostávajú už len dva dni

Študenti so zaujímavým spoločensky prospešným nápadom, ktorým chýbajú peniaze, kontakty alebo skúsenosti na rozbehnutie, majú do 11. marca možnosť prihlásiť sa do Impact Academy. Ide o tohtoročnú novinku súťaže Social Impact Awards.

Do Impact Academy sa môžu zapojiť projekty, ktorých prvoradým cieľom je riešenie spoločenského problému a nie maximalizovanie zisku. Projekty by mali zároveň ponúkať produkty alebo služby a generovať vlastné príjmy, ktoré zabezpečia ich udržateľnosť. Projektové tímy môžu pozostávať maximálne z troch členov, pričom minimálne polovica členov tímu sú študenti slovenských vysokých škôl. V neposlednej rade by malo ísť nápady, ktoré ešte neboli realizované a je potrebné ich rozplánovať a rozvinúť.

Sedem vybraných projektov získa počas dvoch mesiacov vstup na dva celodenné biznis semináre venované nastaveniu biznis modelu, konzultácie od expertov, testovací web či kredit v hodnote 100 EUR na marketingovú kampaň.

Po absolvovaní Impact Academy si budú môcť projektové tímy vyhodnotiť, ako je ich projekt životaschopný, čo im uľahčí rozhodovanie ohľadom zapojenia sa do súťaže Social Impact Award.

Študenti, ktorí chcú svoje spoločensky prospešné podnikateľské zámery rozvíjať v rámci Impact Academy, sa môžu prihlásiť do 11. marca 2015 prostredníctvom online prihlášky uverejnenej na: http://socialimpactaward.sk/impact-academy/.

Impact Academy prináša Rozbehni sa! s podporou Nadácie Slovenskej Sporiteľne v rámci Social Impact Award. Social Impact Award je najväčšia študentská súťaž v oblasti spoločensky prospešného podnikania v Európe založená viedenskou Ekonomickou univerzitou s podporou Nadácie ERSTE.  


www.socialimpactaward.sk, 09.03.2015


< Späť