itretisektor | TS: Lodné kontajnery, punk a všeličo iné v divadle
 • 31.05.2017 - Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali na účet z 2% viac ako 3320 €

  Prijímatelia 2% pozor. Žiadosť o zverejnenie špecifikácie do Obchodného vestníka musí byť podaná skôr ako je posledný deň na zverejnenie (najneskôr 5 pracovných dní pred koncom lehoty na zverejnenie špecifikácie). Nepremeškajte túto povinnosť, pokiaľ Vám vznikla. V opačnom prípade Vám hrozí sankcia v podobe nezaradenia do zoznamu prijímateľov na rok 2018.
 • ***K možnosti vyplácania cestovných náhradách pri pracovnej ceste viacerých zamestnancov***

  Viac k tejto problematike v spracovanej prípadovej štúdii.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali na účet z 2% viac ako 3320 €
 • Financie z daňových priznaní môžu chodiť na účty prijímateľom aj v iných dátumoch – v závislosti od toho, kedy má daňovník termín na podanie daňového priznania.  
  30.06. - 30.06.2017
  Termín na prijatie poukázaných financií na účty prijímateľov od tých, ktorí podali do 31.03.2017 daňové priznania
 •  
  31.07. - 31.07.2017
  Termín na prijatie poukázaných financií na účty prijímateľov od zamestnancov

TS: Lodné kontajnery, punk a všeličo iné v divadle

Voices pripravila prekvapenie pre svojich fanúšikov a po roku opäť prináša lajfku, v poradí dvadsiatu siedmu. Uskutoční sa vo štvrtok 29. novembra o 19:00 v Heineken Tower Stage v Bratislave. O jeden večer a veľa zážitkov sa postarajú hudobné zoskupenie Hugo Čáves Orchestra, prešovské trio The Cubes a spisovateľ Balla, ktorý s knihou V mene otca získal ocenenie Anasoft litera. Hosťami moderátorov budú aj Kateřina Nakládalová z Autistického centra Andreas a architekt Oliver Kleinert, ktorý predstaví kontAKT Bratislava. Divákov potešia dva krátke filmy zo sérií Hudobný úlet a Nápad sa ráta.

Máme radi naše vzdelávacie podujatia, veľmi sme si však priali stretnúť sa s priateľmi a podporovateľmi lajfiek tento rok aspoň raz. Mám veľkú radosť, že to vyšlo,“ hovorí Ivan Jeţík, riaditeľ Voices. Program bude pestrý a zaujímavý. Kapela Hugo Čáves Orchestra, ktorá sa stala tvárou kampane Festivalové Rádio_FM, rozhýbe každé publikum. V premiére Hudobného úletu spoznajú návštevníci prešovské trio The Cubes. Jana Humeňanská, Petra Humeňanská a Katka Knechtová prinesú do Bratislavy trochu svojho kockatého punku.

V čítačke pôvodnej slovenskej literatúry si vypočujeme ukážku z knihy V mene otca, vďaka ktorej sa jej autor Balla stal tohtoročným víťazom prestížneho literárneho ocenenia Anasoft litera. V rozhovore sa dozvieme, kde čerpal inšpiráciu pre príbeh frustrovaného otca. Architekt Oliver Kleinert predstaví projekt kontAKT Bratislava. Povie nám o tom, ako a kde chcú vytvoriť kreatívne centrum a akú úlohu v ňom hrajú lodné kontajnery. Kateřina Nakládalová z Autistického centra Andreas spresní, o čo sa Andreas najviac snaží a čím sa líši od podobných zariadení. Ich príbeh uvidíme aj na plátne v pokračovaní série Nápad sa ráta.

Program budú moderovať Andrea Gajdošová a Ivan Ježík. Pódium a scénu doladí kartónový nábytok z portálu Greenoffice.sk. Po programe bude pre návštevníkov pripravené občerstvenie z Chránenej kaviarne Medzi nami a handmade výrobky od dizajnérov združených na portáli SAShE.sk.

Voices Live 27 bude vo štvrtok 29. novembra 2012 od 19:00 do 21:00 hod. v divadle Heineken Tower Stage (Tower 115) na Pribinovej 25 v Bratislave. Priamy prenos a záznam sledujte aj na www.metoo.sk/voicestv  .

Hlavným partnerom podujatia je Nadácia Orange. Podujatie podporili partneri Heineken Tower Stage, SAShE.sk a Greenoffice.sk a mediálni partneri Rádio_FM a MeToo.

Viac na www.voices.sk/Voices_live_27  . Predpredaj vstupeniek v cene 5 € v sieti Ticketportal.

Kontakt

Žofia Teplická, tel.: 0904 033 120, e-mail: zofia.teplicka@voices.sk

--------------------------------------------

Kultúrne podujatia Voices Live začali vo februári 2009 v bratislavskom klube A4 - nultý priestor a neskôr pokračovali v Heineken Tower Stage. Svoju prácu v nich neformálne predstavili viaceré neziskové projekty a iniciatívy. V programe sa objavili sochári, výtvarníci, dizajnéri, fotografi, architekti a rôzni organizátori výstav či festivalov. Krátke vystúpenia odohrali interpreti ako Longital, Puding pani Elvisovej, From Our Hands, Katka Koščová, Plastic Swans, The Uniques, Moustache, Noisecut, Ink Midget & Pjoni, či Lavagance, Diego, Datasystem alebo Bene. Publiku svoju tvorbu predstavili slovenskí spisovatelia Daniel Hevier, Veronika Šikulová, Pavol Rankov, Ivana Dobrakovová, Márius Kopcsay, Monika Kompaníková či Pavel Vilikovský a viacerí ďalší.

www.voices.sk


< Späť