itretisektor | Pozvánka na školenie: Zlepšite svoj obraz na verejnosti!
 • ***Možnosť zapojiť sa do tvorby návrhu novely Zákona o sociálnych službách***

  Poskytovatelia sociálnych služieb pozor! Nepremeškajte možnosť zapojiť sa svojimi podnetmi a návrhmi do tvorby plánovanej novely Zákona o sociálnych službách. Viac informácií môžete nájsť v tlačovej správe.
 • ***Infosemináre k eurofondovej výzve pre MNO z programu Efektívna verejná správa***

  Bližšie informácie môžete nájsť v uverejnenej tlačovej správe.
 • ***Výkon požiarnej kontroly v neprítomnosti štatutára***

  Viac k tejto problematike v odbornom článku.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali na účet z 2% viac ako 3320 €
 •  
  31.05. - 31.05.2017
  Posledný deň na zverejnenie špecifikácie použitia financií z 2% a auditu organizácie v Obchodnom Vestníku u tých organizácií, ktoré v roku 2015 získali z 2% viac ako 33000 €
 • Financie z daňových priznaní môžu chodiť na účty prijímateľom aj v iných dátumoch – v závislosti od toho, kedy má daňovník termín na podanie daňového priznania.  
  30.06. - 30.06.2017
  Termín na prijatie poukázaných financií na účty prijímateľov od tých, ktorí podali do 31.03.2017 daňové priznania
 •  
  31.07. - 31.07.2017
  Termín na prijatie poukázaných financií na účty prijímateľov od zamestnancov

Pozvánka na školenie: Zlepšite svoj obraz na verejnosti!

To, ako je vaša organizácia úspešná, má okrem iného na svedomí aj vaše vystupovanie na verejnosti. Vedia vaši potenciálni podporovatelia, čomu sa venujete, čo robíte a čo potrebujete, ako vám môžu pomôcť?

Organizácie známe na verejnosti, s pravidelným a kvalitným informovaním o svojej činnosti, aktivitách a dosiahnutých výsledkoch majú väčšiu šancu byť vnímané ako aktívne a verejnoprospešné organizácie, ktoré je vhodné podporiť – či už prostredníctvom 2% z dane, alebo aj iným spôsobom – dobrovoľnícky, cez verejné zbierky, dary, granty,…

Viete, ako komunikovať s médiami a verejnosťou, čo od vás očakávajú novinári, aby o vás písali a ako vám môžu pomôcť profesionáli?

Príďte na naše prvé školenie zo série “Prezentácia organizácie – pre PR manažérov a fundraiserov”.

Cieľom prvého školenia je nastaviť spoločné základy, ktoré by slúžili ako odrazový mostík pre nasledujúce vzdelávanie – školenia a tréningy na danú tému.

Neziskové organizácie vykonávajú hodnotné verejnoprospešné aktivity, o ktorých však ich okolie, médiá a ani potenciálni podporovatelia často nevedia, čo je na škodu, keďže organizácie tak majú sťažené vytváranie vzťahov.

Okrem toho sa o aktivitách neziskového sektora (v pozitívnom zmysle) píše veľmi málo – novinári sa sťažujú, že nemajú dostatok kvalitných správ na úrovni, ktoré im umožňujú so zverejnenými správami pracovať a uverejniť ich.

Prezentácia organizácií je často na nízkej úrovni, čo jednak nevytvára motiváciu pre podporovateľov, aby sa začali aktivizovať a jednak ani médiá nedokážu s takýmito informáciami pracovať.

Preto by sme na prvom stretnutí chceli priniesť informácie o základoch prezentácie organizácie vo vzťahu k verejnosti a médiám – buď cez vlastnú prezentáciu, alebo cez PR agentúry. Neskôr budú na tieto základy nadväzovať školenia a tréningy – komunikácia (verbálna, e-mailová,…), prezentácia (organizácie, hovorca,…), vytváranie vzťahov, mediálne tréningy,…

Bližšie informácie a prihlasovanie sa na školenie:

http://podujatia.1snsc.sk/index.php?id=mod_podujatia&action=module&action2=podujatie_info&pid=18


< Späť