itretisektor | Čo Vás zaujíma v rámci poradenstva MVO
  • ***Overenie návštevy lekára zamestnanca***

    V článku sa dozviete, či môže zamestnávateľ kontaktovať lekára a požadovať informácie o prítomnosti zamestnanca na vyšetrení.
  • ***Príkaz ostrihať dieťa vs. rozpor so zásadou rovnakého zaobchádzania***

    Viac v uverejnenom článku.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  •  
    01.09. - 15.12.2017
    Registrácia prijímateľov 2% u notára.

Čo Vás zaujíma v rámci poradenstva MVO

Môže prijímateľ podielu zaplatenej dane poskytnúť 2% právnickej osobe, ak táto osoba takto darované peniaze poskytne ďalej, ďalšej právnickej osobe? Podiel zaplatenej dane však bude použitý v súlade s § 50 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v platnom znení (ďalej len „zákon“). Napr. nadácia poskytne 2% o. z., a to následne Mestu / inému neziskovému subjektu a ten realizuje aktivity?



Obsah je prístupný len pre registrovaných užívateľov.
Prosím prihláste sa, alebo ak ešte nie ste registrovaný, registrujte sa.