itretisektor | Zamestnávanie: Nárok na náhradu mzdy za nevyčerpanú dovolenku
  • ***Príručka pre mimovládne neziskové organizácie o čerpaní fondov EÚ***

    Stiahnuť túto príručku si môžete v Tlačovej agentúre neziskového sektora.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

Zamestnávanie: Nárok na náhradu mzdy za nevyčerpanú dovolenku

Môže si zamestnanec nárokovať náhradu mzdy za nevyčerpanú dovolenku po skončení pracovného pomeru? Je možné na tento prípad aplikovať ustanovenie §36 Zákonníka práce?




Obsah je prístupný len pre registrovaných užívateľov.
Prosím prihláste sa, alebo ak ešte nie ste registrovaný, registrujte sa.