itretisektor | TS: V sobotu 20.6. šliapnu na pedále všetci nadšenci cyklistiky
  • Zjednodušenie administratívy pre MNO - vyplňte krátky dotazník

    vyplňte nás dotazník, v sekcii \"Výskumný inštitút\" a pomôžte nám získať relevantné podklady.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

TS: V sobotu 20.6. šliapnu na pedále všetci nadšenci cyklistiky

Cyklistické podujatie pre všetkých milovníkov bicyklov, Cyklomaratón Bratislava – Jasná pod Chopkom, privíta návštevníkov v sobotu 20. júna.

Štartuje sa z bratislavských Zlatých pieskov, trasa vedie Pohroním až do Jasnej pod Chopkom. Hlavnou myšlienkou Cyklomaratónu nie je vyhrať, ale spoločná propagácia diaľkovej cyklistiky. Do podujatia sa zapojili aj spoločnosti ako Softip, Strategic a ďalší, ktorí si trúfajú so svojimi zamestnancami zdolať 315 kilometrovú trasu.

„Veríme, že spojenie značky SOFTIP a cyklistiky, ktorá práve zažíva boom, nám pomôže posilniť pozíciu slovenskej jednotky na trhu“, hovorí Martin Vlčko zo spoločnosti Softip.

„Cyklomaratón je skvelé a jedinečné podujatie, ktoré si ma hneď získalo. Premyslená, bezchybná organizácia, striedanie rozmanitých úsekov, presun úchvatnou slovenskou krajinou. Ale hlavným dôvodom, prečo sme sa rozhodli stať partnerom, je nadšenie organizátora, ktorý tento športový počin privádza do dokonalosti,“ hovorí Peter Matuška zo spoločnosti Strategic.

Prvé neoficiálne ročníky Cyklomaratónu sa konali už od roku 1989 a spájajú sa s menom jeho zakladateľa, Jozefom Efa Tóthom. Prvý oficiálny Cyklomaratón sa konal v roku 1992.

Som veľmi rád, že k Cyklomaratónu Bratislava-Jasná sa už niekoľko rokov spájajú celkovo tri NAJ. Ide o NAJdlhší, NAJbezpečnejší a NAJkrajší jednodňový cyklomaratón na Slovensku. Verím, že aj tento rok tieto tri NAJ spoločne obhájime,“ hovorí Jozef “Efa“ Tóth. 


www.cyklomaraton.eu, 21.05.2015


< Späť